Dřevěné podlahy
Jaroslav LAKOMÝ
Podlahy
Provedeme pro Váš domov, kancelář nebo jakoukoliv provozovnu kvalitní podlahu z klasického materiálu, který Vás nikdy neomrzí
Dřevo je základní stavební materiál, který se používá již tisíce let. Žádná stavba se se bez dřeva a hmot na bázi dřeva neobejde.
Na stavbách všech domů najdeme dřevo na všech částech stavby, ať už je to bednění, krovy, okna, dveře nábytek.
Naše firma, která je na stavebním trhu již od roku 1998 se zabývá nedílnou součástí každé stavby, té části, se kterou přicházíme dennodenně do kontaktu a to jsou podlahy. Specializujeme se na podlahy dřevěné. Provádíme podlahy parketové, palubkové, lamelové nebo plovoucí.
Na trhu je velké množství podlahových krytin od PVC až po koberce. Výrobci těchto podlahových krytin se předhání ve výrobě podlahových krytin s imitací dřeva, ale klasické dřevěné podlahy jsou prostě svými vlastnostmi a vzhledem nenapodobitelné.
A proto jsou stále vyhledávané a oblíbené.
My vám podlahu podle vašich představ navrhneme, zajistíme nejvhodnější materiál a v konečné fázi i zrealizujeme.
Nabídneme Vám podlahy z několika druhů dřeva. Můžete si vybrat skladbu podlahy. Hotovou podlahu opatříme kvalitním lakem tak, aby dlouho sloužila svému účelu a aby vypadala dlouhou dobu krásně v jakémkoliv interiéru vašeho bytu, rodinného domu nebo domu komerční povahy.
Přehled námi dodávaných podlah:

Plovoucí podlahy
-   Palubkové podlahy
-   Parketové podlahy
-   PVC
-   Vynilové podlahy
-   Koberce a kobercové čtverce
-   Marmoleum
-   Laminátové podlahyD
-   Dřevěné terasy.